» » Ubisoft пропонує отримати Rayman: Origins безкоштовно

Ubisoft пропонує отримати Rayman: Origins безкоштовно

Ubisoft пропонує отримати Rayman: Origins безкоштовно
Компанія Ubisoft вирішила порадувати своїх найвідданіших фанатів і організувала безкоштовну роздачу гри серії Rayman. Редакція в подробицях з'ясувала, як скористатися даними безкоштовним пропозицією.

Компанії Ubisoft виповнюється 30 років в цьому році. Однак ось уже в якій раз компанія дарує подарунки, а не чекає їх від гравців. Цього разу французький видавець віддає барвистий платформер Rayman: Origins, який пропонує пройти через низку рівнів зі стрімко зростаючою складністю.

Пропозиція стане доступним з 17 серпня. Починаючи з цієї дати, Rayman: Origins можна буде безкоштовно завантажити в Uplay. Гру віддають назавжди, тобто вона не зникне з бібліотеки після закінчення певного часу. Однак пропозиція актуальна протягом місяця.

Ubisoft продовжить дарувати подарунки до кінця року. Компанія вже встигла організувати безкоштовну роздачу Prince of Persia: The Sands of Time і найпершою Splinter Cell. Останнє предолженіе продовжить залишатися актуальним до 16 серпня.

За інформацією, платформер Rayman: Origins вийшов в 2011 році і повернув історію до витоків першої частини, приємно разнообразив відбувається кооперативом. На даний момент Rayman: Origins є передостанньою частиною в серії.
Перегляди: 446 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.