» » Новому герою Доту 2 присвятили окреме відео

Новому герою Доту 2 присвятили окреме відео

Новому герою Доту 2 присвятили окреме відео
Компанія Valve зазвичай не балує фанатів DOTA 2 трейлерами, однак нового героя в грі вирішили представити за допомогою видовищного відео з комп'ютерною анімацією. Ролик, присвячений Королю мавп дебютував в рамках турніру The International 2016.

Як стало відомо, поява нового героя виявилося повною несподіванкою для геймерів. Персонажа вигадав китайський письменник Сунь Укун (Sun Wukong), представивши його в романі «Подорож на Захід», опублікованому ще в 1590-х роках. Тепер легендарний герой перекочував і в Dota 2.
Ролик являє собою всього лише тизер, і всі подробиці про здібності героя розробники притримали на потім. Однак геймери припускають, що новий персонаж буде відрізнятися мобільністю і вмінням створювати ілюзії.

Варто зазначити, що трохи раніше розробники представили іншого героя на ім'я Underlord, раніше відомого, як Pit Lord, ще в ті часи, коли DotA була модом для Warcraft 3. За даними, поява нового героя заплановано на 23 серпня. Король мавп, судячи з усього, з'явиться в новому оновленні цієї осені.
Перегляди: 382 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.