» » Фанати GTA V склали значний список забороненого контенту гри

Фанати GTA V склали значний список забороненого контенту гри

Фанати GTA V склали значний список забороненого контенту гри
З моменту виходу PC версії GTA V в квітні 2015 року геймери невпинно студіюють гру на предмет секретного контенту, який вирізали з гри з тих чи інших причин. І за цей час фанати зібрали значний список найрізноманітніших елементів, які залишилися невідомими для широкого кола гравців.

Як стало відомо, в гілки форуму Reddit, де геймери збирають інформацію про вирізаний контенті, налічується понад 5 тисяч повідомлень. Гравці досконально вивчають сотні старих скріншотів і відеороликів в надії знайти все, що розробники видалили з гри.

Серед знахідок геймерів числяться як незначні зміни костюмів персонажів, так і досить значні за своїми розмірами знахідки. Наприклад, в списку вирізаного контенту числиться радіостанція PMR, де повинні були грати хіти альтернативного року 1990-х років. Геймери також знайшли і цілу місію, в якій Майкл і Тревор вбралися в клоунів, щоб пограбувати особняк одного з багатіїв.
Любителі розбиратися з файлами і вихідним кодом знайшли цілий список невикористаних моделей і текстур. З кінцевої версії гри пропав цілий список місій, наприклад, з умертвіння різних цілей за Тревора. З гри пропав цілий тип місій для таксистів, в яких необхідно було слідувати вказівкам пасажирів без GPS навігації і міток на радарі. Розробники також виключили місії по буксируванню неправильно припаркованих автомобілів, а також автомобілів, які зламалися на завантаженій автостраді.

Примітно, що в п'яту частину серії також планували додати і місії з паркування автомобілів, які фанати можуть пам'ятати по GTA: San Andreas. Гравці також вважають, що в Grand Theft Auto V хотіли додати розважальні заклади в стилі комедійний клуб. Текстові файли з монологами коміків і навіть саму локацію виявили завдяки глюку.

Один з моддеров в травні минулого року нарахував понад 30 локацій з інтер'єрами, які виявилися закриті у фінальній версії гри. За даними, на радість фанатам він випустив мод, щоб всі бажаючі могли відвідати ці закриті місця.

У грі знайшли і свідоцтва таких незвичайних місій, в яких гравці могли стати діджеями або тусовщиками, яким потрібно було танцювати в клубі всю ніч. З гри також видалили коней, недопрацьована механіка їзди на яких частково залишилася в грі. Обрізання зазнали і різні ідеї з багато режиму, GTA Online. Геймери знайшли свідчення декількох різних бандитських угруповань, на бік однієї з яких могли б стати гравці, якби системі дали зелене світло. Фанати могли б стати на сторону группровкі Vagos, The Lost MC і навіть поліцейських в якості окремої фракції.
Фанати GTA V склали значний список забороненого контенту гри
Фанати GTA V склали значний список забороненого контенту гри
Фанати GTA V склали значний список забороненого контенту гри
Фанати GTA V склали значний список забороненого контенту гри
Як з'ясував, в грі також виявили і свідоцтва існування таких популярних гаджетів, як реактивний ранець. За словами одного з фанатів, в грі присутній скрипт для ранця, проте в одному з оновлень його просто видалили, залишивши геймерів безуспішно шукати інші підказки.

Варто все ж зазначити, що деякі знахідки фанатів не є вирізаним контентом в прямому сенсі слова. Так, наприклад, фанати виявили файли для реактивного літака Hydra за місяць до його офіційного появи в GTA Online, хоча на той момент його встигли охрестити вирізаним.
Перегляди: 383 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.