» » GTA V Redux здивувала не тільки фотореалістичною графікою, але з новими можливостями

GTA V Redux здивувала не тільки фотореалістичною графікою, але з новими можливостями

GTA V Redux здивувала не тільки фотореалістичною графікою, але з новими можливостями
Розробники GTA V Redux розкрили, що головною фішкою гри стане не тільки поліпшена графіка, але і вийшла на новий рівень симуляція міста. Всі городяни Лос-Сантоса будуть набагато реалістичніше реагувати на дії гравця, в натовпі можна буде знайти сюжетно важливих персонажів. Поліція буде куди агресивніше переслідувати злочинців. З'ясував, чим порадує модифікація, реліз якої все ближче і ближче.

Творці мода GTA V Redux поставили собі за мету вивести гру на абсолютно новий рівень. На їхню думку, гра трирічної давності не менше інших заслуговує права бути переробленої. Тому в GTA V Redux будуть реалізовані наступні нововведення:

На 100% переписана система погоди, створена абсолютно з нуля. Система освітлення і затінення, що вийшла на абсолютно новий рівень. Більш реалістичні кольори, відсутність неприродного жовтого фільтра.
Покращений туман, нова система частинок, більш реалістична зміна дня і ночі.
Абсолютно нові текстури рекламних щитів і реклами, яка відображається на громадському транспорті. Створені з нуля текстури дороги. У поняття текстур дороги також входять пошкодження асфальту, кювет, бар'єри та багато іншого.
Нові ефекти бризок води і крові. Більш реалістичне відображення бруду на автомобілях. Всі візуальні взаємодії шин з дорогою були або повністю перероблені, або змінені.
Система злочинності була заново збалансована. На трьох зірках за головним героєм відправляють армійські сили, на чотирьох його починають переслідувати сили ФБР. На п'яти зірках виїжджають танки.
У погоню висилаються нові транспортні одиниці, до допомоги яких поліція ніколи не вдавалася в оригінальній грі. Йдеться про вертольоти, армійської техніки, танках і не тільки.
Офіцери і військові стали куди більш дослідно поводитися зі зброєю. У їхньому арсеналі з'явилися нові види озброєння.
Нарешті, тепер гравця будуть переслідувати дівчата-поліцейські, моделі яких були присутні в оригінальній грі, але ніколи не використовувалися.
Систему розкиду зброї переробили, теерь вона відчувається набагато ближче до реального життя. Одне зброя стріляє далі, інше вигідніше використовувати на більш близькій дистанції. Швидкість польоту куль така ж, як в реальному житті. Ракети пролітають значно більш далеку відстань, перш ніж здетонувати. Вся повітряна техніка обладнана засобами для запуску ракет.
Система ближнього бою також була перероблена. Вороги частіше блокують і контратакують, здатні витримати більше шкоди. Головні герої частіше б'ють кулаком, ніж ногою. Городяни і вороги витримують набагато більше кульових поранень, ніж в оригіналі. Постріл ззаду більш не гарантує вбивство, хіба що куля була випущена в голову. Деякі об'єкти можна прошити кулями наскрізь.
Симуляція Лос-Сантоса вийшла на новий рівень. У натовпі з'явилися нові городяни, які більш реалістично реагують на гравця. Городяни активно висловлювати емоцію, ставши свідками насильства, смерті, ДТП. У натовпі можна зустріти знайомого за сюжетом персонажа. Поліція ганяє по місту за злочинцями, вісім поліцейських машин, ганятися за машиною, це не рідкість, а звичайне явище.
Анімація і фізика движка тепер більше нагадують ті, що були в GTA IV. На думку авторів мода, там все було реалістичніше. Підстрелені персонажі реалістичніше реагують на те, що відбувається. Падіння персонажів і зіткнення автомобілів відбуваються відповідно до законів фізики і гравітації.
Було перероблено управління кожним транспортним засобом, включаючи не тільки автомобілі, але і вертольоти, літаки, човни. Автомобілі мають набагато більш реалістичною масою і коректно розганяються.
Нарешті, предмети в GTA V Redux не підсвічуються, а замість готівки відображаються шкіряні гаманці. Гравець може витримати падіння з більшої висоти. У GTA V Redux збільшилася щільність об'єктів.

За інформацією, реліз GTA V Redux відбудеться вже 26 серпня. Оскільки це мод, ознайомитися з ним зможуть тільки власники PC-версії.
Перегляди: 575 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.