» » Опубліковано дебютне відео геймплея ELEX - нової гри творців легендарної Gothic

Опубліковано дебютне відео геймплея ELEX - нової гри творців легендарної Gothic

Опубліковано дебютне відео геймплея ELEX - нової гри творців легендарної Gothic
Розробники ELEX привезли свою гру на виставку Gamescom 2016, де показали геймплей в кращих традиціях серії Gothic. Редакція вивчила опублікований ролик і з'ясувала, чого чекати від студії Piranha Bytes.

Представлене 9-хвилинне відео дає можливість оцінити світ ELEX, який створений на стику магії і технологій. Через кілька секунд на головного героя нападають Раптор, які знімають майже всі здоров'я, в результаті чого доводиться використовувати зілля здоров'я. Примітно, що герой однаково ефективно використовує меч і пістолет, а також збільшує силу замаху зброєю за рахунок реактивної тяги ранця.
Далі демонструють битви з мутантами і дослідження відкритого світу гри. Після цього герой стикається з солдатами альбом - фракції, до якої належав, але був вигнаний за відмову вживати рідину Елекс, яка дарує небувалу силу, але позбавляє будь-яких людських емоцій.

Здебільшого відео сконцентровано на дослідженні навколишнього світу і битвах з ворогами - так в кінці показують хутра, одних з найсильніших суперників в грі. За інформацією, розробники ELEX планують випустити свою нову гру в 2017 році на PC, Xbox One, PS4.
Перегляди: 635 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.