» » Творці Doom і Quake Champions вставили відразу три світові рекорди Гіннеса

Творці Doom і Quake Champions вставили відразу три світові рекорди Гіннеса

Творці Doom і Quake Champions вставили відразу три світові рекорди Гіннеса
Компанія id Software отримала відразу три нагороди від Книги рекордів Гіннеса. На виставці Gamescom 2016 представникам студії, за чиїми плечима вже 25 років роботи в ігровій індустрії, вручили три сертифікати, що підтверджують рекорди.

Як стало відомо, розробників нагородили як найстарішу студію, що займається розробкою шутерів від першої особи, а також за створення самої довгограючою серії шутерів Wolfenstein. Третім рекордом стало проведення QuakeCon - найстарішої серії турнірів в киберспорте. Id Software була заснована в 1991 році. Першою грою команди став двомірний платформер Commander Keen, в якій була використана інноваційна для тих часів техніка анімації з використанням EGA-графіки. Наступною грою студії став легендарний Wolfenstein, за яким послідували DOOM і Quake.

«Працювати над шутерами від першої особи протягом 24 років було одночасно самим захоплюючим і складною справою. Наш секрет до успіху - концетрация на основних компонентах будь-якої серії. Після того, як ми переконаємося, що ці основні елементи досить гарні, ми приступаємо до розширення можливостей і дизайну. На щастя для нас, шутери від першої особи ніколи не виходять з моди. Якщо ми зможемо продовжувати розвивати те, що робить шутери відмінними, то зможемо успішно працювати і в майбутньому », - зазначив Тім Уїллітс (Tim Willits), директор студії.

Після релізу перезавантаження Doom, яку досить тепло прийняли критики по всьому світу, команда зайнялася роботою над Quake Champions. За даними, представники студії пообіцяли, що гра буде виконана в кращих традиціях серії.
Перегляди: 732 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.