» » Гравці стрімко покидають No Man's Sky

Гравці стрімко покидають No Man's Sky

Гравці стрімко покидають No Man's Sky
Незважаючи на наявність в No Man's Sky незліченної кількості планет для вивчення, геймери тисячами закинули гру. Всього за тиждень після релізу гри на PC кількість активних гравців знизилося майже в 5 разів.

Як стало відомо, на момент релізу в гру включилися сотні тисяч гравців. На піку активності в грі були присутні більше 212 тисяч геймерів одночасно. На вихідних в грі максимум налічувалося 46 тисяч гравців. Причому кількість гравців падає до 14 тисяч осіб.

Примітно, що за результатами тижня продажів гра вважалася на першій сходинці чартів всього один тиждень. За останньою інформацією продажу гри впали більш, ніж на 81%. Хоча, потрібно відзначити, що подібні просідання в кількості продажів на другий тиждень характерні для всіх блокбастерів. Приміром, продажу Uncharted 4 на другому тижні впали на 78% в порівнянні з першою.

Проте, статистика в Steam мало обнадіює. Очевидно, що після піку, який для великих релізів традиційно настає відразу після релізу, кількість активних гравців невпинно падає. Як би там не було, за даними, зниження активності в No Man's Sky йде значно швидше, ніж для інших ігор. Наприклад, гра Fallout 4 утримувала геймерів у моніторів два місяці раніше, ніж кількість граючих одночасно впало в п'ять разів у порівнянні з піковим показником. Проект Hello Games подолав цю позначку всього за тиждень.
Перегляди: 822 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.