» » У мережу витекла інформація про рімейку Duke Nukem 3D: World Tour з поліпшеною графікою

У мережу витекла інформація про рімейку Duke Nukem 3D: World Tour з поліпшеною графікою

У мережу витекла інформація про рімейку Duke Nukem 3D: World Tour з поліпшеною графікою
Не чекаючи закінчення низки натяків від Gearbox Software в мережу злили інформацію про рімейку Duke Nukem 3D з покращеною графікою. Дізнався, що на даний момент відомо про гру, яка фігурує під назвою Duke Nukem 3D: World Tour.

Джерело слуху пропонує розглядати Duke Nukem 3D: World Tour як якесь сучасне переосмислення самої першої частини серії, тому що поряд з оригінальним контентом в грі буде присутній багато нового. У мережу злили перші скріншоти, які дозволяють оцінити, наскільки покращилась графіка в порівнянні з оригінальним шутером.
У мережу витекла інформація про рімейку Duke Nukem 3D: World Tour з поліпшеною графікою
На даний момент точно невідомо, чи можна буде пройти Duke Nukem 3D: World Tour в кооперативному режимі і вдосталь постріляти в мережевому дезматч-режимі. Однак джерела витоку вважають, що цей текст також увійде до складу Duke Nukem 3D: World Tour.

За інформацією, останній день компанія Gearbox Software активно натякала на щось нове у всесвіті Duke Nukem. Компанія оновила офіційний сайт гри, завела блог і внесла деякі зміни в соціальні акаунти, які можуть свідчити про прийдешнє релізі. Серія Duke Nukem в цьому році святкує 25-річний ювілей. Найперша частина серії вийшла в 1996 році.
Перегляди: 645 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.