» » В No Man's Sky знайшли гігантських інопланетян

В No Man's Sky знайшли гігантських інопланетян

В No Man's Sky знайшли гігантських інопланетян
Один з фанатів No Man's Sky виявив на одній з численних планет гри інопланетних істот велетенських розмірів. Своє відкриття він зняв на відео як доказ.

Як стало відомо, в ролику відображені істоти, що нагадують динозаврів. Якщо вірити опису галактичної бази даних, їх зростання досягає 6 метрів, хоча багато геймери визнають, що на око їх зростання становить всі 15 метрів.
В No Man's Sky знайшли гігантських інопланетян
В No Man's Sky знайшли гігантських інопланетян
Відкриття громадин дещо заспокоїло фанатів гри, які звинувачували розробників у брехні - на презентаціях до релізу явно було видно гігантські тварини, хоча відкрити їх вдалося лише нещодавно. Трохи раніше геймери відкрили справжнє полювання на гігантських черв'яків, побачених в одному з трейлерів ще з моменту анонса. Однак успіхом їх затія поки не увінчалася.

Скептикам, які вважають, що динозаври-гіганти, зафіксовані в грі є результатом модів, повинні знати, що все по-справжньому. Щонайменше, автор ролика грає в No Man's Sky на PlayStation 4, де модифікувати гру неможливо без злому самої консолі. Однак потрібно зазначити, що на PC подібні моди вже існують. Але, за даними, цей мод збільшує в розмірах всі об'єкти в грі, а не тільки окремих тварин.
Перегляди: 707 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.