» » Оголошена дата виходу Mortal Kombat XL на PC

Оголошена дата виходу Mortal Kombat XL на PC

Оголошена дата виходу Mortal Kombat XL на PC
Після секретного бета-тесту розробники нарешті оголосили дату появи повної версії Mortal Kombat XL на PC. Як стало відомо, фанати файтинга вже скоро зможуть випробувати чотирьох додаткових бійців і покращений мережевий код на персональних комп'ютерах.

На радість для всіх PC-користувачів, очікування закінчилося. Найповніше видання Mortal Kombat XL, до складу якого увійде комплект додаткових бійців Kombat Pack 2, все ж вийде на персональних комп'ютерах. Після секретного бета-тесту, який нещодавно пройшов на PC, розробники офіційно оголосили дату виходу додаткових бійців на комп'ютерах.
Оголошена дата виходу Mortal Kombat XL на PC
Оголошена дата виходу Mortal Kombat XL на PC
Оголошена дата виходу Mortal Kombat XL на PC
За інформацією, реліз Mortal Kombat XL відбудеться 4 жовтня на PC. До складу найбільш повного видання гри увійдуть оригінальний файтинг, Kombat Pack 1 і Kombat Pack 2 з чотирма новими персонажами, які до цього ніколи не виходили на персональних комп'ютерах. Розробкою оригінальної гри займалася NetherRealm Studios, порт на PC зробила студія High Voltage. За розробку PC-версії Mortal Kombat XL відповідає нова студія Qloc.

Серед основних особливостей Mortal Kombat XL можна відзначити нових бійців і покращений мережевий код. У грі з'являться Чужий з однойменної серії фільмів, жахливий маніяк Шкіряне Обличчя, робот Тріборг (в тілі якого об'єднані Сайракс, Сектор, Смоук і Кібер Саб-Зіро), а також Бо'Рай Чо, майстер п'яного стилю, особисто навчав рятівника Земної царства Лю Канг.
Перегляди: 672 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.