» » У Valve поміняли систему оцінок ігор в Steam

У Valve поміняли систему оцінок ігор в Steam

У Valve поміняли систему оцінок ігор в Steam
Компанія Valve оголосила про зміни в цифровій мережі розповсюдження ігор Steam. Творці вирішили переглянути значимість думки геймерів щодо тієї чи іншої гри.

Як стало відомо, творці мережі внесли коректування в систему оглядів, щоб зробити їх більш надійним засобом для ухвалення рішення про покупку. Зокрема, в Steam спробували вирішити проблему куплених або помилкових оглядів.

З введенням змін до Steam з'явиться окрема графа оглядів, написаних користувачами, які отримали гру за допомогою активації ключа, отриманого від розробників. На загальну оцінку вони просто перестануть впливати. За задумом це дозволить зробити думка геймерів, які купили гру в Steam, ціннішим. Одночасно, гравці, які отримали ключ і чесно написали свою думку про гру, перестане що-небудь означати.

Деякі розробники пропонують геймерам ключ до своєї гри в обмін на позитивну реакцію. Деякі і зовсім публікують позитивні відгуки з належних їм акаунтів, або шахраюють іншим способом. У заяві Valve йдеться, що в мережі «налічується щонайменше 160 ігор, велика частина позитивних відгуків про яких належить гравцям, які отримали ключ до гри в порівнянні з тими, хто купив гру безпосередньо в Steam». Адміністрація мережі визнає, що частина цих відгуків може виявитися правдивими, оскільки може виходити від геймерів, які підтримували гру на Kickstarter.

«Але в більшості випадків порушення правил очевидно - в списку відгуків числяться дубльовані або згенеровані оцінки в великих кількостях. У деяких випадках такі відгуки пишуть на акаунтах, пов'язані з розробниками. У цих випадках ми будемо блокувати помилкові відгуки і припиняти ділові відносини з розробниками », - йдеться в заяві.

Варто відзначити, що це вже не перші зміни, які стосуються системи оглядів за останній час. За даними, в травні розробники поліпшили систему, розмежувавши її на кілька категорій.
Перегляди: 466 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.