» » Dota 2 гальмує навіть на самих потужних комп'ютерах

Dota 2 гальмує навіть на самих потужних комп'ютерах

Dota 2 гальмує навіть на самих потужних комп'ютерах
Один з фанатів DOTA 2 провів власне дослідження, результати якого показали, що гра гальмує навіть на самих потужних комп'ютерах. Причиною тому є таємничий баг, який знижує частоту кадрів в секунду після першого матчу.

Як стало відомо, Джонатан Льебіг (Johnathan Liebig), відомий в мережі під псевдонімом PimpmuckL, опублікував на своєму каналі в YouTube відео дослідження. У ролику він демонструє за допомогою різних тестів, що навіть на передових PC частота кадрів в секунду знижується приблизно на 10%. І якщо для потужних комп'ютерів це може здатися незначною цифрою, для власників ноутбуків і щодо старих платформ, навіть 10% можуть бути критичними.

З'ясувалося, що баг може проявляти себе вже після запуску другого матчі поспіль. Якщо перезавантажувати гру кожен раз після завершення матчу, такої проблеми не спостерігається. Причому, за словами Льебіга, джерело проблеми залишається загадкою, оскільки баг дуже складно виявити, навіть маючи під рукою весь вихідний код гри. За його словами Dota 2 не виходить за межі використання 1 - 1,4 Гб оперативної пам'яті, тому версія з витоком пам'яті відпадає.

Користувачі форумів Reddit також стикалися з подібною проблемою. За даними, деякі геймери повідомляли, що на піках частота може просідати вдвічі. Однак багато хто вказує, що такі екстремальні випадки спостерігаються, як правило, у користувачів, які рідко вимикають свій комп'ютер.
Перегляди: 508 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.