» » Глава Sony розповів, кого звинувачувати в розчаруванні гравців No Man's Sky

Глава Sony розповів, кого звинувачувати в розчаруванні гравців No Man's Sky

Глава Sony розповів, кого звинувачувати в розчаруванні гравців No Man's Sky
Гру No Man's Sky охрестили мало не найбільшим розчаруванням року, звинувативши розробників у відвертій брехні. Але насправді, як пояснив глава Sony, справа була не зовсім так, як це трактують геймери.

Як стало відомо, в одному з останніх інтерв'ю Шухей Йошида (Shuhei Yoshida), президент Sony Worldwide Studios розповів, хто винен в розчаруванні геймерів. За його словами, вся справа у відсутності хорошою піар-стратегії.
Глава Sony розповів, кого звинувачувати в розчаруванні гравців No Man's Sky
Глава Sony розповів, кого звинувачувати в розчаруванні гравців No Man's Sky
«Я розумію критику, особливо на адресу Шона Мюррея (Sean Murray), оскільки все звучало так, ніби він обіцяв більше можливостей в грі в день релізу. Складно назвати це хорошою піар-стратегією, тому що у нього не було фахівця зі зв'язків з громадськістю, який міг би йому допомогти. В кінці-кінців, він - незалежний розробник. Але він говорив, що збирається продовжити розвивати No Man's Sky, поповнюючи гру новими можливостями. І особисто я з нетерпінням чекаю можливості продовжити гру », - пояснив Йошида.

Глава Sony підкреслив, що ще до офіційного релізу він грав в проект Hello Games, а потім і після виходу першого патча, і йому все сподобалося. І хоча деякі відзначають, що гра завдала непоправної шкоди всій торговій марці PlayStation, Йошида відзначив, що це не так.

«Насправді, я дуже задоволений грою і продажами, які вона зібрала. Тому не в моїй компетенції судити про те, нашкодила чи гри бренду PlayStation. Особисто я так не вважають. Як би там не було, я радий, що люди можуть грати в No Man's Sky на PlayStation 4 і на PC ».

За даними, проект Hello Games в даний час числиться одним з найбільш провальних, якщо судити з відгуків геймерів. З майже 70 тисяч відгуків на гру в Steam, тільки 35% геймерів залишили позитивні оцінки. Користувачі Metacritic поставили версії гри для PlayStation 4 всього 4,6 балів з 10, в той час, як PC-версія отримала і того менше - 2,7 балів.
Перегляди: 493 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.