» » У Watch Dogs 2 з'являться стриптиз-клуби

У Watch Dogs 2 з'являться стриптиз-клуби

У Watch Dogs 2 з'являться стриптиз-клуби
Американська рейтингова комісія злила в мережу нові подробиці гри Watch Dogs 2. Якщо вірити звіту, опублікованому на офіційному сайті організації ESRB, в грі з'являться стриптиз-клуби.

Як стало відомо, в короткому екскурсі організація мотивує привласнення грі рейтингу «для дорослих» через наявність в грі ряду заборонених для неповнолітньої аудиторії елементів. Серед них значиться нецензурна лексика, сцени в стриптиз-клубах, в яких дівчата танцюють напівоголеними, споживання наркотичних речовин, і навіть сцени з дитячою порнографією.
У Watch Dogs 2 з'являться стриптиз-клуби
«У грі присутні деякі матеріали сексуального характеру: чоловік продає дитячу порнографію з телефону (без сексуальних актів або оголених персонажів), в стрип-клубі присутній ряд танцівниць на пілоні і дівчат топлес, а також невелика сцена з чоловіком і повністю оголеною жінкою (тіло жінки покрито фарбою, а чоловік стоїть за дверима. у міру просування гри персонажі курять марихуану і використовують голки для ін'єкцій наркотичних препаратів. в одній зі сцен екран вигинається і розмивається після споживання просочених кислотою грибів », - йдеться в звіті комісії.

Варто зазначити, що трохи раніше австралійська рейтингова комісія також привласнила грі рейтинг. Докладний звіт не публікувався, але про наявність в грі сексу, наркотиків і нецензурної лексики було відомо і раніше. Проте, в Австралії, за даними, гру порекомендували аудиторії «від 15 років і старше».

Дата виходу Watch Dogs 2 запланована на 15 листопада 2016 року. Гра з'явиться на платформах Xbox One, PlayStation 4 і PC.
Перегляди: 558 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.