» » Суть Dishonored 2 зможуть зрозуміти далеко не всі

Суть Dishonored 2 зможуть зрозуміти далеко не всі

Суть Dishonored 2 зможуть зрозуміти далеко не всі
Команда Arkane Studios попередила геймерів, що зрозуміти те, що відбувається в Dishonored 2 до кінця зможуть далеко не всі. За словами розробників, в міру проходження можна пропустити багато контенту, який важливий для розуміння загальної картини того, що відбувається.

Як стало відомо, креативний директор студії Харві Сміт (Harvey Smith) розповів, що після завершення першого проходження гри геймери зможуть побачити близько 25% контенту. А повністю зрозуміти всі повороти сюжетної лінії можна буде тільки після повторного проходження. Іншими словами, тільки ті, хто пройде гру кілька разів зможе зрозуміти суть сюжету до кінця.
Суть Dishonored 2 зможуть зрозуміти далеко не всі
Суть Dishonored 2 зможуть зрозуміти далеко не всі
«Гра відчувається по-іншому кожен раз, коли вибираєш різні способи проходження Dishonored 2. Кожен раз, коли вибираєш інші вміння, коли дієш приховано або відкрито, коли граєш за Корво і Емілі. Оригінальну гру деякі проходили один раз, деякі - по кілька разів. Але У Dishonored 2 буде куди більше причин пройти гру знову », - пояснив Сміт.

«Мені здається, гравці не зрозуміють сюжетну лінію до кінця, поки не пройдуть її вдруге. Тому що там стільки діалогів, які можна пропустити, і стільки всього можна прочитати. Навіть розуміння ігрового оточення грає роль на сюжетну лінію ».

Дата релізу Dishonored 2 запланована на 11 листопада 2016 року. Гра з'явиться у продажу на платформах Xbox One, PlayStation 4 і PC.
Перегляди: 451 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.