» » У мережу витекла інформація про демо-версії Outlast 2

У мережу витекла інформація про демо-версії Outlast 2

У мережу витекла інформація про демо-версії Outlast 2
Компанія Red Barrels досі так і не відповіла на численні запитання фанатів про те, чи з'явиться демо-версія фільму жахів Outlast 2. Але за студію це зробила австралійська рейтингова комісія.

Як стало відомо, на офіційному сайті з'явився короткий звіт про присвоєння рейтингу демо-версії гри. Продукт рекомендували аудиторії від 18 років, вказуючи на наявність сцен з насильством, нецензурною лексикою і навіть сцени з оголеними персонажами.
У мережу витекла інформація про демо-версії Outlast 2
У мережу витекла інформація про демо-версії Outlast 2
Проте, сам факт наявності демонстраційній версії гри виглядає цікавіше. Розробники вперше стали говорити про демо-версії гри в квітні 2016 року, запрошуючи всіх геймерів першими випробувати гру на виставці PAX East. Після цього ту саму демонстрацію привозили і на інші виставки. Однак на всі питання про те, чи можна буде скачати демку в інтернеті розробники відмовчувалися.

Судячи з усього, демо-версія вже готова, отримала рейтинг і незабаром вийде офіційно. Як би там не було, залишається невідомо, представлять геймерам ту ж саму демонстрацію, що і на виставках або розробники представлять інші фрагменти гри.

Офіційний реліз Outlast 2 запланований на 1 квартал 2017 року. Гру випустять на PlayStation 4, Xbox One і PC.
Перегляди: 492 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.