» » Творці Battlefield 1 випустили трейлер одиночній кампанії гри

Творці Battlefield 1 випустили трейлер одиночній кампанії гри

Творці Battlefield 1 випустили трейлер одиночній кампанії гри
Випуском нового трейлера Battlefield 1 розробники вирішили звернути увагу на сюжет залежно від гри. Опублікований ролик дав фанатам надію на реконструкцію трагічних подій Першої світової війни, головну роль в яких зіграють цікаві персонажі, вимушені взяти участь в кровопролитних перестрілках.

Як вдалося з'ясувати, в сюжетному режимі Battlefield 1 дадуть пограти відразу за чотирьох персонажів. Розробники обіцяють дати пограти за пілота бойового літака, збройного члена екіпажу, повстанця, а також людини, який буде займатися доставкою повідомлень.
Сюжет Battlefield 1 розгорнеться в різних місцях театру Першої світової війни, тому варто очікувати, що гравцям дадуть можливість пройти найважчі випробування, які тільки можуть випасти на частку чотирьох таких несхожих один на одного людей.

За інформацією, дата виходу Battlefield 1 намічена на 21 жовтня в версіях для PC, Xbox One, PS4. Розробники обіцяють, що дія сюжетних місій буде розвиватися на відкритих просторах, а не коридорах, як це було характерно для попередніх частин. Цензори вже присудили новій грі рейтинг «Від 17 років», обумовлений тим, що в Battlefield 1 будуть присутні сцени спалення живих ворогів і жорстоких стелс-вбивств. Рейтингову комісію ESRB також збентежили бризки крові і ароматних слова в діалогах.
Перегляди: 473 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.