» » У мережу втік перший скріншот Assassin's Creed: Empire

У мережу втік перший скріншот Assassin's Creed: Empire

У мережу втік перший скріншот Assassin's Creed: Empire
У мережу просочилася перше зображення нової гри Assassin's Creed, зроблене з екрану монітора. Зображення є підтвердженням чуток про те, що дія нової гри буде розгортатися в Єгипті.

Як стало відомо, фотографію опублікував користувач твіттера LazerzZHD. На знімку зображено головне меню нової гри, в центрі якого стоїть піраміда з дзеркальними гранями. У правому верхньому куті екрану красується напис Assassin's Creed: Empire, а зліва знаходиться звичне геймерам меню з посиланнями на журнал прогресу, інвентар, навички, меню крафтінга, базу даних і інші пункти меню.
У мережу втік перший скріншот Assassin's Creed: Empire
Геймери також помітили в меню і посилання на мікротранзакції. Компанія Ubisoft представила можливість купувати ігрові предмети за реальні гроші тільки в Assassin's Creed: Unity. І, судячи з усього, нікуди не дінуться і в новій грі.

На жаль, в даний момент перевірити справжність зображення не представляється можливим. З чуток дію нової ігор буде розгортатися в Єгипті. Однак представники Ubisoft поки не давали офіційних заяв щодо сеттинга своєї нової гри.

Навіть якщо витік є достовірною, гравцям доведеться запастися терпінням - за словами представників компанії, реліз Assassin's Creed: Empire може не відбутися в 2017 році. За даними, видавець хоче дати своїм студіям весь необхідний час, щоб упевнитися в найвищому можливому якості нової частини серії.
Перегляди: 385 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.