» » Дату релізу Far Cry 5 можуть зрушити слідом за Assassin's Creed: Empire

Дату релізу Far Cry 5 можуть зрушити слідом за Assassin's Creed: Empire

Дату релізу Far Cry 5 можуть зрушити слідом за Assassin's Creed: Empire
Представники Ubisoft в одному з останніх інтерв'ю торкнулися питання релізу Far Cry 5 і Assassin's Creed: Empire. За словами віце-президента французького видавця, обидві гри можуть не з'явитися в 2017 році.

Як стало відомо, Томмі Франсуа (Tommy Francois) пояснив, що розробники не прагнуть встигнути випустити нові частини серій в 2017 році будь-що-будь. І якщо розробникам потрібно більше часу, щоб зробити їх по-справжньому якісними, то «так тому і бути».

«Ми вважаємо, що альфа-версія цих ігор повинна з'явитися за рік до їх релізу. Ми прагнемо до цього. Я навіть не знаю, чи можна мені це говорити. Ми переслідуємо таку мету: зробити альфа-версію за рік до релізу, більше якості, більше полірування. І якщо це означає зціпити зуби і не випустити нову гру Assassin's Creed і нову гру Far Cry, так тому і бути », - пояснив Франсуа.

Він також обмовився, що альфа-версії нових ігор не з'являться на публіці. Під «альфою» Франсуа мав на увазі закінчений для свого етапу розробки білд гри, який в подальшому буде піддаватися тривалому процесу внесення коригувань, полірування всіх систем і контенту.

Примітно, що трохи раніше таку ж ідею озвучив і Ів Гіймо (Yves Guillemot), засновник компанії. За його словами, розробники прагнуть зробити сіквел Assassin's Creed якомога якіснішим. І якщо для цього буде потрібно більше часу, то розробники його отримають.

З чуток численні студії Ubisoft готують до виходу гру під назвою Assassin's Creed: Empire. За даними, ще в січні наближені до компанії джерела повідомили, що фанатам не слід чекати нової гри Assassin's Creed в цьому році. Джерела відзначали, що реліз сиквела зрушили на 2017 рік, і щоб закрити утворився пробіл в релізах компанія випустить Watch Dogs 2.
Перегляди: 396 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.