» » У Star Conflict додали вбивцю дредноутів

У Star Conflict додали вбивцю дредноутів

У Star Conflict додали вбивцю дредноутів
Гру Star Conflict поповнили лінійкою нових космічних кораблів, вбивць дредноутів. Космічний флот поповнили рядом представників ласа важких кораблів вогневої підтримки зі значною вогневою міццю і есмінців.

Як стало відомо, в новому оновленні 1.3.12 список доступних кораблів поповнили есмінець Sirius і перехоплювач Nightingale. Sirius є перший есмінець Федерації 14 рангу з 9 слотами модифікацій, що відрізняється високою швидкістю і маневреністю. За словами розробників, завдяки своєї військової потужності цей корабель зможе скласти конкуренцію навіть дредноути.
У Star Conflict додали вбивцю дредноутів
У Star Conflict додали вбивцю дредноутів
Головним завданням перехоплювача 8 рангу Nightingale стане розвідка. Корабель зможе миттєво з'являтися на полі бою і після фазового переходу залишатися невидимим протягом декількох секунд. У його розпорядженні також є навідник дронів, що дозволяє на безпечній відстані сканувати місцевість у пошуках ворога.

У гру також додали новий, експериментальний ігровий режим під «Командний бій. Виживання ». За словами розробників, новий оновлення стане початком «осінньо-зимового наступу на сектора прибульців». Арсенал гравців і складу космічного флоту будуть регулярно розширювати разом зі списком доступних можливостей і ігрових режимів. За даними, взимку фанатів Star Conflict чекає «велика зимовий оновлення».
Перегляди: 479 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.