» » Модифікації та 4K ось-ось доберуться до Fallout 4 і Skyrim Special Edition на PlayStation 4

Модифікації та 4K ось-ось доберуться до Fallout 4 і Skyrim Special Edition на PlayStation 4

Модифікації та 4K ось-ось доберуться до Fallout 4 і Skyrim Special Edition на PlayStation 4
Місяць тому Bethesda Softworks журилася, мовляв, Sony не хоче стверджувати модифікації в Fallout 4 і The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition для PlayStation 4, оскільки не готова надати користувачам необмежену свободу дій на своїй платформі. І тим не менше ігроробів все-таки вдалося прийти до компромісу.

Тепер Bethesda офіційно підтвердила, що підтримка модифікацій добереться як до Fallout 4, так і до The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition на PlayStation 4. Більш того, обидві гри будуть прекрасно виглядати на PlayStation 4 Pro.

Першим новими функціями обзаведеться перевидання Skyrim Special Edition, яке стартує 28 жовтня 2016- го року. Причому дозвіл 4K в грі «рідне», а значить, можете не сумніватися, що весь світ консольної The Elder Scrolls V буде виглядати так само чудово, як на скріншотах нижче.

Що ж стосується модифікацій, то видозмінювати і створювати власний контент в Skyrim Special Edition ви зможете за допомогою спеціального набору інструментів Creation Kit. Тобто завантажувати зовнішні активи не вийде. Але Bethesda переконана, що любителям творчості повинно вистачити і того, що поставляється з грою. Плюс переглядати і пробувати готові моди можна буде прямо з гри за допомогою облікового запису Bethesda.net.

Після того, як робота над Skyrim Special Edition буде завершена, Bethesda обіцяє взятися за Fallout 4 - прикрутити підтримку модифікацій для PlayStation 4 і 4K з поліпшеним освітленням і підтягнутою графікою для PlayStation 4 Pro.
Перегляди: 349 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.