» » До свого двадцятиріччя Лара Крофт повернеться додому

До свого двадцятиріччя Лара Крофт повернеться додому

До свого двадцятиріччя Лара Крофт повернеться додому
На PS4 вийшло видання Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration, приурочене до двадцятиріччя серії Tomb Raider. До нього увійшли всі раніше вийшли доповнення та набори екіпіровки, а також додатковий режим складності «Загартована» для основної кампанії і новий мультиплеєрний режим «Стійкість». Нова глава одиночній кампанії «Кровні узи» створена з частковою підтримкою пристрою віртуальної реальності PlayStation VR. Гравці отримають також спорядження і зброя в честь 20-річного ювілею і п'ять класичних костюмів Лари.

Випущено також особливе видання гри, стилізоване під диск і керівництво для PlayStation 1. На жаль, в продаж воно не надійде, диск призначений для рекламних цілей.
До свого двадцятиріччя Лара Крофт повернеться додому
Ювілейне видання вже є в магазині PlayStation Store. Коробкова версія російськомовного видання Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration, яке випускає компанія «Бука», надійде в продаж пізніше, 25 жовтня. Ціна оновленого видання - 3599 рублів.
До свого двадцятиріччя Лара Крофт повернеться додому
Власники версій гри для PC і Xbox One отримають новий ювілейний контент у вигляді DLC. Володарі «сезонного пропуску» зможуть завантажити його безкоштовно.

У гру повертається маєток Лари, яке в перших іграх серії служило навчальним рівнем. На цей раз Ларі належить відображати в ньому навала орди зомбі. А попутно ми зможемо відшукати в маєток безліч відсилань до класичних ігор, у вигляді реліквій, документів і магнітофонних записів. У новому режимі складності «Загартована" не буде Чекпойнт: зберігати ігровий прогрес можна лише близько багать. А старі шанувальники Лари Крофт зможуть приміряти на неї п'ять нових костюмів. Втім, нові вони лише щодо: в них Лара буде виглядати як героїня ігор Tomb Raider, Tomb Raider 2 і Tomb Raider: Angel of Darkness.
Перегляди: 300 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.