» » Творці Tom Clancy's The Division розповіли про масштабне оновлення 1.4

Творці Tom Clancy's The Division розповіли про масштабне оновлення 1.4

Творці Tom Clancy's The Division розповіли про масштабне оновлення 1.4
Велике оновлення 1.4 для Tom Clancy's The Division, яке вносить зміни в балансування персонажів і скалірованіе шкоди, вийшло в минулий вівторок. Але вчора Ubisoft опублікувала новий ролик, в якому розробники самі розповіли про всі нововведення.

Особливу увагу автори приділили змінам, пов'язаним з втратою, і доопрацювання особливостей бойового взаємодії на пізніх етапах гри. «Тепер неігрові персонажі стануть менш живучими і будуть наносити менше шкоди, адже прокачаний персонаж повинен відчувати себе сильніше», - відзначили творці. Щоб не порушити баланс, автори поліпшили ІІ ворогів, і тепер ті можуть вміло використовувати укриття і обходити вас з несподіваного боку.

У гру також ввели глобальні етапи, які відрізняються рівнем супротивників і цінністю нагород. Всього їх чотири: від найпростішого до найскладнішого. «Ви зможете продовжувати розвиток на пізніх етапах гри у власному стилі», - розповіли розробники.

Крім цього був перероблений баланс, змінені характеристики навичок, зброї і спорядження, щоб урізноманітнити варіанти розвитку героїв. Наприклад, скориговані комплекти екіпіровки і змінені показники озброєння, щоб розширити стилі ведення бою. І так, тепер ви зможете підбирати рідкісні предмети з будь-яких ворогів. Шанс випадання залежить від рівня ворога - чим він сильніший, тим вище шанс отримати кращий предмет.

Наступним новим контентом стане доповнення «Виживання», яке повинно вийти до кінця цього року.
Перегляди: 399 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.