» » Російський квест Reproduction вийшов на Kickstarter

Російський квест Reproduction вийшов на Kickstarter

Російський квест Reproduction вийшов на Kickstarter
На краудфандінговом сервісі Kickstarter стартувала кампанія пригодницького квесту Reproduction, над яким працює московська студія Vessel-Age.

Головний герой гри - художник, що копіює роботи майстрів живопису, але при цьому вносить в кожну репродукцію власні чужорідні елементи. За це ображене світобудову поміщає його в галерею з його робіт, звідки він не зможе вирватися, поки не буде ліквідовано конфлікт між світом класичної картини і його уявленням про неї. Зрозуміло, що з'ясовувати, що символізують додані художником деталі, і ліквідувати їх доведеться гравцям.

У грі планується вісім рівнів, заснованих на картинах знаменитих художників. Вирішувати конфлікт людини з мистецтвом ми будемо традиційними для квесту методами: збираючи і застосовуючи предмети, розгадуючи головоломки і намагаючись зрозуміти, що хотіли висловити художники і що взагалі відбувається в їх придуманому світі. За звукове та музичний супровід наших досліджень відповідає Василь Кашников, відомий по музиці до ігор студії Ice-Pick Lodge.

Для успіху грі треба зібрати трохи менше п'яти тисяч доларів.
Російський квест Reproduction вийшов на Kickstarter
Перегляди: 475 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.