» » Герої World of Warcraft: Legion відправляться на Аргус

Герої World of Warcraft: Legion відправляться на Аргус

Герої World of Warcraft: Legion відправляться на Аргус
Під час BlizzCon 2016 новий директор гри World of Warcraft: Legion Іон Гацікостас розповів про те, що чекає гравців в двох наступних патчах.

Після виходу Legion розробники вирішили змінити підхід до оновлень і намагаються забезпечити безперервний потік нового контенту. І після першого патча 7.1 гравці отримають невелике оновлення 7.1.5. У ньому відкриється оновлена ​​Бійцівська гільдія з новим типом битв і десятками нових босів. А за участь в сутичках гравці будуть отримувати нову валюту, Brawler's Gold.

Мандрівники в часі в оновленні 7.1.5 зможуть відвідати підземелля Пандара, а любителі мирних занять отримають міні-свята. На відміну від звичайних фестивалів, нові свята триватимуть недовго і в них не буде досягнень, нагород і вихованців. Мета міні-свят - зробити світ Азерота більш живим.

Будуть в черговий раз переглянуті класи і їх екіпірування. Розробники хочуть зробити рівноцінними різні гілки талантів і переглянути вплив другорядних характеристик. Прислухавшись до відгуків гравців, Blizzard спробує зробити ротацію умінь більш плавною і поверне деякі віддалені навички, такі як пастки у мисливців і групова невидимість у розбійників. Оновлення буде встановлено на тестовий сервер відразу після завершення BlizzCon 2016.
Герої World of Warcraft: Legion відправляться на Аргус
Оновлення 7.2 буде називатися «Гробниця Саргераса», і в ньому гравцям відкриється новий рейд. У ньому нарешті можна буде використовувати зібрані Стовпи творення для закриття порталу Легіону. Фінальним босом підземелля стане командувач палаючим легіоном Кіл'джеден Спокусник. А на вершині Гробниці Саргераса з'явиться вхід в групове підземеллі, Собор Вічної Ночі. Всі інші підземелля «Легіону» будуть ребалансувати під виріс рівень екіпіровки гравців, героїчний і епохальний режими стануть складніше, але в них можна буде отримати більш цінні трофеї.

Любителі PvP отримають нові щоденні сутички, а на Розколоті острова повернуться вторгнення демонів. На час нападів Легіону всі локальні завдання будуть недоступні, але участь в сутичках з демонами буде зараховано як завдання посланців. До того ж на розколоти островах з'явиться нова фракція, Armies of Legionfall, сформована з усіх класових оплотів гравців. Об'єднаними зусиллями героям Азерота належить побудувати базу на розколоти островах, при цьому кожен гравець може вибрати, в яку з частин бази він хоче робити внесок. Добудовані частини руїн відкриють для всіх гравців нових світових босів, нові локальні завдання і нові скарби.
Все високорівневі гравці зможуть відкрити для свого артефакту нові особливості і посилити старі. До того ж з'явиться новий прихований вигляд артефакту для кожного класу, для розблокування якого буде введена нова ланцюжок квестів артефакту. А знання артефакту можна буде купувати за ресурси оплоту класу, що прискорить розвиток зброї.

Досягнення «Слідопит розколоти островів» отримає другу частину, і терплячі гравці зможуть розблокувати польоти над розколоти островами для всіх персонажів облікового запису. До того ж кожен клас отримає своє унікальне епічне класове транспортний засіб.
А після того, як вторгнення демонів буде зупинено, гравці відправляться на планету Аргус, щоб назавжди покінчити з палаючим легіоном.
Герої World of Warcraft: Legion відправляться на Аргус
Герої World of Warcraft: Legion відправляться на Аргус
Герої World of Warcraft: Legion відправляться на Аргус
Перегляди: 690 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.