» » У боротьбу за Оріон включаються нові учасники

У боротьбу за Оріон включаються нові учасники

У боротьбу за Оріон включаються нові учасники
Бій за владу над світом в Master of Orion стане ще більш запеклим. З 1 грудня додаток «Помста Антареса» відкриє доступ до незалежних цивілізацій і нові шляхи до перемоги. У гру вступають нові раси, тріларіанци, гнолами і елеріанци - грізні прибульці, які прагнуть домінувати в галактиці.

«Гравці зануряться в нове середовище, повну захоплюючих викликів, пригод, досліджень, нових ворогів, з якими їм доведеться зіткнутися, і нових альянсів, які можна зробити висновок. Це DLC буде фантастичним доповненням до ігрової всесвіту », - охарактеризував нове доповнення Кирило Стадник, продюсер WG Labs.
Гнолами - щаслива раса торговців, благоденства в багатстві і розкоші, їх супроводжує удача буквально у всьому. Основні зусилля вони спрямовують на пошуки скарбів і примноження свого багатства. Елеріанци - раса, яка надає особливого значення чистоті і непорочності. Вони бояться згубного впливу чужинців і дотримуються традиційного способу життя, відкидаючи сучасність і новизну, в тому числі науку. Антаранци спочатку були генетично сконструйованої расою і розробили жорстку, але ефективну військову диктатуру.

Три нові раси можна буде придбати в одному ігровому наборі. До того ж всі гравці в Master of Orion отримають нові можливості: вербування нових лідерів, взаємодія з незалежними цивілізаціями і битви проти четвертої раси, антаранцев, якій буде управляти штучний інтелект.
У боротьбу за Оріон включаються нові учасники
У боротьбу за Оріон включаються нові учасники
Перегляди: 401 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.