» » Ubisoft вирішила відмовитися від платних «обов'язкових» доповнень

Ubisoft вирішила відмовитися від платних «обов'язкових» доповнень

Ubisoft вирішила відмовитися від платних «обов'язкових» доповнень
Схоже, що студія Ubisoft всерйоз має намір змінити свою політику. Днями представниця компанії Анна Блондель-Жуен (Anne Blondel-Jouin) оголосила про те, що Ubisoft більше не буде продавати доповнення, які допомагають насолодитися грою повністю. Йдеться про «обов'язкових» DLC, які одні гравці можуть собі дозволити, а інші воліють від них відмовитися.

Такому рішенню сприяв успіх тактичного шутера «Tom Clancy's Rainbow Six: Облога», додатковий контент до якого поширюється безкоштовно. Такої ж політики дотримуються і творці Halo 5, і автори Titanfall 2.

«Заковика в тому, що якщо новий контент Не додає нічого нового до поточного досвіду гру, то він поганий. Тому що ви просите гроші майже ні за що. І якщо контент обов'язковий для гравців, це теж погано. Ми вносимо різноманітність в отримання задоволення від гри, а гравцям після цього доводиться вирішувати, потрібно їм це чи ні », - зазначила Блондель-Жуен.

Будемо сподіватися, що до подібного висновку дійдуть і інші розробники, які потребують від гравців гроші не тільки за додаткові місії, а й за так звані «косметичні набори», які вносять зміни тільки в ваш зовнішній вигляд.
Перегляди: 444 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.