» » Вийшло оновлення для Master of Orion «Помста Антареса»

Вийшло оновлення для Master of Orion «Помста Антареса»

Вийшло оновлення для Master of Orion «Помста Антареса»
Wargaming Labs оголосила про реліз «Помсти Антареса», поновлення для Master of Orion. У гравців з'явився доступ до нових рас, незалежним цивілізаціям і новому контенту.

З виходом DLC «Помста Антареса» в завоювання галактики включилися нові раси. Тріларіанци усвідомлюють марність воєн, але внутрішнє благородство не дозволяє їм здатися перед лицем загрози. Гнолами - щаслива раса торговців, благоденства в багатстві і розкоші. Основні зусилля вони спрямовують на пошуки скарбів і примноження свого багатства. Елеріанци - красива раса, яка боїться порочного впливу чужинців на їх «чисту» культуру і відкидає науку.
Вийшло оновлення для Master of Orion «Помста Антареса»
Всі гравці в Master of Orion після встановлення додатків отримають безкоштовно нові ігрові можливості, включаючи деспотичну мілітаризовану расу антаранцев, якій буде управляти штучний інтелект. Антаранци спочатку були генетично сконструйованої расою, створеної невідомими майстрами. Згодом вони розробили жорстку, але ефективну військову диктатуру. Ця тиранічна раса додасть в гру новий спосіб перемоги.

Доповнення «Помста Антареса» доступно безкоштовно, а ігровий набір з трьома расами можна придбати за 249 рублів в Steam і GoG.com.
Вийшло оновлення для Master of Orion «Помста Антареса»
Перегляди: 360 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.