» » Розробники Sea of Thieves розповіли про пошук скарбів

Розробники Sea of Thieves розповіли про пошук скарбів

Розробники Sea of Thieves розповіли про пошук скарбів
Видання Gamespot представило ролик технічного альфа-тестування піратського симулятора Sea of ​​Thieves, в якому вас навчать тому, як знайти скарб і що з ним робити далі.

Полювання на цінності з ящика починається з карти скарбів зі знаменитим червоним хрестом. Щоб завдання не стала занадто легкою, автори відмовилися від маркерів: вам і вашій команді належить самим відшукати острів, використовуючи величезну карту світу на вашому кораблі.

Після знаходження потрібного місця і спільного відкопування скрині гравцям потрібно повернутися в безпечне місце, щоб продати скарби. Але не слід забувати і про інших гравців, які не упустять можливості заволодіти вашою знахідкою - як на суші, так і у відкритому морі. Тому розробники радять якомога краще заховати скарби на вашому кораблі.

Технічне альфа-тестування Sea of ​​Thieves розпочнеться 16 грудня, а потраплять на нього лише учасники інсайдерської програми. Rare зазначила, що на неї підписалися десятки тисяч гравців, але, на жаль, взяти участь в першому тестуванні зможе лише тисяча щасливчиків. Надалі автори планують збільшити час тестування і кількість учасників.
Перегляди: 504 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.