» » Скасована Doom 4 була схожа на Call of Duty

Скасована Doom 4 була схожа на Call of Duty

Скасована Doom 4 була схожа на Call of Duty
Doom 4 була анонсована в травні 2008 року. Розробка гри затягнулася, авторам навіть довелося прибрати цифру з назви. У підсумку в цьому році вийшла зовсім інша версія гри, разюче відрізняється від оригінальних задумів. Розробники з id Software вирішили пояснити, чому вони відмовилися від колишньої концепції.

Дизайнер Кевін Клауд, відповідальний за безліч висококласних рішень для гри, зазначив, що Doom 4 була типовою представницею культової серії ігор через її історії і масштабів дії. Однією з особливостей гри була непорушна зв'язок між гравцем і ігровим світом і його мешканцями.

Продюсер Марті Стреттон навіть назвав Doom 4 «Call of Doom», натякаючи на схожість з серією Call of Duty. «Вона дійсно була ближче до того типу гри. Більше кінематографічних сцен, більше історії. Більше персонажів, які оточували вас протягом всієї гри. Навіть інше місце дії - події гри розвивалися на Землі », - розповів Стреттон.

Автори також розповіли, що, хоча гра і була чудова, вона пішла в сторону реалізму, а сюжет гри розповідав про масштабне вторгнення пекельної армії на нашу планету. «Doom - це гра про одному хлопцеві, який виявився втягнутий в великі події. Doom 4 був проектом про тих найбільших події », - зазначив креативний директор Хьюго Мартін.
Перегляди: 523 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.