» » У ЗБТ Revelation відкривається вільний доступ

У ЗБТ Revelation відкривається вільний доступ

У ЗБТ Revelation відкривається вільний доступ
Компанія Mail.Ru Games оголосила про проведення стрес-тесту серверів онлайнової рольової гри Revelation. З цією метою доступ до закритому бета-тестування проекту отримають всі бажаючі незалежно від наявності ключа. Взяти участь в стрес-тесті можна з 15 по 19 грудня. Час проведення ЗБТ продовжено до 19 грудня.

На третьому етапі ЗБТ гравцям доступна більша частина контенту, включаючи високорівневі активності: складне рейдові підземелля «Машінаріум», PvP-арена «Вершина вічних снігів» та унікальна PvPvE-локація «Острів розколотих зірок». Всі герої, які досягли 21-го рівня, можуть моментально підняти рівень свого персонажа до 60-го і стати володарями легендарної екіпіровки.

Учасники тестування познайомляться і з внутріігрового магазином. Всі гравці отримають 200 кристалів, які можуть витратити в крамниці. Для найбільш економних в Revelation є біржа, де можна встановлювати свою ціну на валюту і укладати угоди з іншими гравцями. А ті, хто вже під час ЗБТ вирішить придбати кристали, отримають їх на рахунок на початку відкритого тестування, причому з 50% -ним бонусом.

Під час ЗБТ в магазині буде не доступний ряд товарів: зокрема, костюми і транспортні засоби. Детальніше про тестування економіки і внутріігрового магазину можна почитати на офіційному сайті. Там же можна дізнатися, як отримати доступ до гри і взяти участь в стрес-тесті Revelation.
Перегляди: 581 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.