» » Remedy підтвердила, що створює не Alan Wake 2 і не Quantum Break 2

Remedy підтвердила, що створює не Alan Wake 2 і не Quantum Break 2

Remedy підтвердила, що створює не Alan Wake 2 і не Quantum Break 2
Директор зі зв'язків з громадськістю студії Remedy Томас Пуха і геймдіректор Мікаель Касурінен дали виданню Polygon інтерв'ю, в якому розповіли про свої вийшли і знаходяться в роботі іграх. За традицією вони приховали все найцікавіше.

В черговий раз представники студії запевнили, що загадковий Project 7, над яким зараз працює Remedy, - не продовження Alan Wake або Quantum Break. «У нашому новому проекті ми намагаємося знайти більш живий і природний спосіб розповідати історії, зберігаючи цікавих персонажів і несподівані сюжетні повороти і в той же час роблячи ігровий процес більш значущим», - розповів Касурінен. Працюючи над Alan Wake і Quantum Break, студія приділяла багато уваги створенню цілісного і насиченого світу, але самі ігри були лише прямим сюжетним подорожжю від старту до фінішу. Remedy вважає, що упустила шанс створити складну, пов'язану зі світом історію, що дає можливість дослідження і взаємодії зі світом.

Надолужити згаяне творці мають намір в майбутній грі і хочуть використовувати відкритий світ і можливості кооперативу, зробивши їх частиною оповідання. Для цього студія запросила на роботу нових фахівців: зі ста сорока співробітників тридцять прийшли в компанію за останні кілька місяців.

Свою любов до історій Remedy вкладає і в нову гру, CrossFire 2. У цьому онлайновому шутере від першої особи студія відповідає за сюжетну кампанію. «Не дивлячись на те, що це шутер, сюжетний режим буде типовою грою Remedy зі складним драматичним сценарієм, цікавими героями і видовищними динамічними епізодами», - запевнив Сем Лейк, сценарист Remedy.
Перегляди: 403 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.