» » FIFA 17 звинуватили у використанні Momentum

FIFA 17 звинуватили у використанні Momentum

FIFA 17 звинуватили у використанні Momentum
Шанувальники FIFA 17 виявили в файлах гри сліди застосування Momеntum - скрипта, що регулює складність в процесі матчу. Так звана «гумова складність» динамічно змінює складність гри залежно від того, наскільки добре чи погано гравець справляється з завданнями.

Протягом багатьох років компанія-видавець Electronic Arts спростовувала заяви, що її флагманська футбольна серія приховано включає таку особливість. Однак протягом останніх декількох днів з'являлися дані, що вказують на зворотне. Зокрема, в файлах РС-версії гри були виявлені атрибути «super sub» і «used in momentum». Гравці також відкрили, що індивідуальні рейтинги гравців в FIFA 17 штучно регулюються в залежності від того, як ті діють в матчі. На Reddit опублікували секцію коду, що містить опис подій, при яких в гру втручається Momеntum. Поки що невідомо, чи працює скрипт виключно в одиночних боях з штучним інтелектом, або ж здатний втручатися і в онлайнові битви.

Гравці впевнені, що «гумова складність» несправедливо і нереалістично впливає на результат гри. Вона заохочує слабких гравців і карає сильних, що може призвести до маніпуляцій. Незадоволені спільнота почала кампанію #ExplainFIFAMomentum, що закликає керівництво ЕА пояснити присутність скрипта і видалити його з гри.
Перегляди: 449 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.