» » Square Enix розповіла, як розійшлися їх з Nintendo шляху після Final Fantasy 7

Square Enix розповіла, як розійшлися їх з Nintendo шляху після Final Fantasy 7

Square Enix розповіла, як розійшлися їх з Nintendo шляху після Final Fantasy 7
Багато хто знає, що у компаній Square Enix і Nintendo багата спільна історія. І деякий час назви двох цих гігантів були нерозривно пов'язані один з одним. Але все змінилося після рішення Square Enix випустити сьому частину Final Fantasy на консолі PS. А справа була в обсязі вільного місця, відчай необхідного рольовій грі.

«Те, що ігри для PlayStation виходили на CD, послужило визначальним фактором. Якщо ви хочете створити 3D-екшен для картриджа Nintendo 64, ви можете зробити це. Але справа в тому, що я хотів зробити тривимірну рольову гру ... Найбільшою проблемою, звичайно ж, була пам'ять. За нашими підрахунками, проект просто не помістився б на ROM-картриджі. Тому і вибрали PlayStation, єдину на той момент консоль, яка дозволяла нам працювати з CD-ROM », - розповів виконавчий віце-президент Square Japan Хіронобу Сакагуті.

Розробники також відзначили, що, коли система тільки розроблялася, представники Square Enix давали багато порад, в тому числі і з приводу «заліза». Але Nintendo була непохитна.

«Після того як ми вирішили працювати з Sony, доступ в офіси Nintendo був для нас закритий протягом приблизно десяти років. З споживчої точки зору це добре, коли дві компанії конкурують один з одним, тому що ціни рости не будуть. Але з точки зору бізнесу наш основний інтерес полягав у тому, щоб виграла Sony, а Nintendo програла, оскільки це було краще для нас », - зазначив віце-президент Square USA Син'ітіро Кадзітані.

Варто зазначити, що в рамках вчорашньої презентації Nintendo Switch компанія Square Enix анонсувала якийсь проект для цієї консолі. Схоже, що ворожнечі між двома гігантами кінець.
Перегляди: 603 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.