» » Цього року Call of Duty «повернеться до коріння»

Цього року Call of Duty «повернеться до коріння»

Цього року Call of Duty «повернеться до коріння»
Call of Duty в цьому році очікують кардинальні зміни. Після декількох років автори мають намір змінити напрямок культової серії: вони заявили, що гра 2017 року, якою займається студія Sledgehammer Games, «поверне Call of Duty до коріння».

Головний операційний директор Activision Томас Тіппл зазначив, що Infinite Warfare була прийнята ігровим співтовариством не так добре, як очікували розробники. «Стало цілком очевидно, що левової частки нашої аудиторії космічний сеттинг просто не припав до душі», - заявив Тіппл. Він також додав, що звичні битви на Землі знову займуть центральне місце і що Sledgehammer Games рада повернутися до основ.

Виконавчий директор Activision Ерік Хіршбергом сподівається, що гра цього року матиме важливе значення для підтримки балансу всієї серії. У той же час проект включатиме в себе якісь інновації, але в тому сеттинге, який припаде до душі шанувальникам. «Ми дуже чекаємо моменту, коли зможемо представити його всьому світу», - сказав Хіршбергом.

Схоже, що автори вирішили відставити футуристичний сеттінг і, можливо, знову відправити гравців на поля битв Другої світової. Відзначимо, що творці, як правило, анонсують нові частини Call of Duty навесні, так що чекати залишилося не так вже й довго.
Перегляди: 650 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.