» » Новий герой Overwatch - робот-скакун з 11-річною господаркою

Новий герой Overwatch - робот-скакун з 11-річною господаркою

Новий герой Overwatch - робот-скакун з 11-річною господаркою
Після низки тізерів Blizzard Entertainment нарешті показала наступного героя Overwatch. Їм стала Ориса - робот-захисник, яка зобов'язана своїм новим життям юної винахідниці ІФІ.

Ориса - модель серії OR15. Влада Нумбані сподівалися, що роботи цієї лінійки захистять місто від загроз ззовні. Однак вони прослужили недовго: на Нумбані напав Кулак Смерті (або Громобой - офіційні локалізовані матеріали називають Doomfist по-різному) і розніс OR15.

Уряд розчарувалося в серії і розпродала залишки роботів. Але 11-річна винахідниця ІФІ вірила в OR15 і вважала, що Нумбані знадобиться новий захисник, тому за підтримки батьків придбала компоненти, зібрала робота заново, наділила його жіночої особистістю і дала ім'я - Ориса.

У Overwatch Ориса виконує роль танка. Вона досить далеко стріляє зі своєї енергетичної гармати, вміє кидати на землю силовий бар'єр, випускає мініатюрний Гравітон заряд, схожий з «Ульт» Зорі, а також вміє ховатися в захисному поле - воно зменшує вхідний шкоди і поглинає ефекти, що ускладнюють дії (наприклад, збиті з ніг від надздібності Райнхардта). Суперуменіе Орісіл - каталізатор, який підвищує бойову міць всіх союзників в зоні прямої видимості. Однак каталізатор можуть знищити противники, тому ставити його потрібно акуратно.

Ориса вже доступна на тестовому сервері. Там же з'явився патч, який злегка «Нерф» нового Бастіону - спільнота голосно скаржиться, що він виявився надто потужним. Так що тепер на PTR пасивна здатність робота «Броненосець» поглинає 20% утрати замість 35%.

Новий герой Overwatch - робот-скакун з 11-річною господаркою
Перегляди: 276 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.