» » Mass Effect: Andromeda - про саларіанца без рукавичок і любов-нелюбов з компаньйонами

Mass Effect: Andromeda - про саларіанца без рукавичок і любов-нелюбов з компаньйонами

Mass Effect: Andromeda - про саларіанца без рукавичок і любов-нелюбов з компаньйонами
Незважаючи на останні заяви про те, що користувачі Mass Effect: Andromeda зможуть віртуально взяти участь мало не в космічних порносценах, BioWare наполягає, мовляв, відносини між персонажами в грі будуть не такими однозначними.

Як розповів продюсер проекту Фабріс Кондоміна (Fabrice Condominas) в інтерв'ю GamesRadar +, розробники постаралися додати взаєминам героїв якомога більше нюансів. Адже якщо дві людини (або інопланетянина) симпатизують один одному, це абсолютно не означає, що між ними любов. Вони просто можуть, наприклад, сексуально залучати один одного або відчувати бажання пофліртувати. А може, вони знаходяться десь посередині між дружбою і романтичним захопленням.

При всьому при цьому вас, зрозуміло, ніхто не буде обмежувати у виборі сексуальної орієнтації. За словами Кондоміна, в Mass Effect: Andromeda сьогодні ви можете крутити роман з представником своєї статі, а завтра - протилежної. І ніхто вас за це не засудить. Правда, деяким персонажам як і раніше не сподобається, якщо ви будете змінювати ім. А ось інші поставляться до цього спокійно.

Крім іншого, BioWare опублікувала новий відеоролик, присвячений ще одному члену екіпажу Mass Effect: Andromeda - саларіанцу Джаруну Танну (Jarun Tann). Судячи з опису, цей політик, якого озвучив актор Кумейл Нанджіані (Kumail Nanjiani) з телесеріалу «Кремнієва долина», грає важливу роль в політиці Нексуса. І так, ви нарешті зможете розглянути руки саларіанца без рукавичок!
Перегляди: 353 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.