» » Середня оцінка The Legend of Zelda: Breath of the Wild поки що обганяє всі ігри останніх років

Середня оцінка The Legend of Zelda: Breath of the Wild поки що обганяє всі ігри останніх років

Середня оцінка The Legend of Zelda: Breath of the Wild поки що обганяє всі ігри останніх років
Metacritic - відоме мірило, коли заходять суперечки про якість відеоігор. За останні роки там панували The Last of Us і Grand Theft Auto V, однак у нас може з'явитися новий чемпіон - The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Сьогодні спав заборона на публікацію рецензій. На момент написання новини на зібранні Metacritic враховано 52 огляду. Кількість разюче високих оцінок зашкалює: максимальний бал поставили Game Informer, Polygon, GameSpot, Destructoid, IGN, Time, The Guardian, а також багато інших ресурсів меншого калібру. Поки що нижча оцінка - 9 з 10. Її, наприклад, дало італійське підрозділ Eurogamer, яке все одно називає Breath of the Wild обов'язковою покупкою.

Середній бал на основі всього цього багатства становить 98 з 100, завдяки чому нова The Legend of Zelda вривається в пантеон найбільших високооценённих ігор в історії. По крайней мере, поки не наспіли інші відгуки.

Для порівняння: у The Last of Us на Metacritic - 95 з 100, у Grand Theft Auto V - 97 з 100 на консолях і 96 з 100 на PC, у Half-Life 2 - 96 з 100 на PC, а у The Witcher 3 : Wild Hunt - 93 з 100. Іронічно, що Breath of the Wild обходить інша «Зельда» - Ocarina of Time для Nintendo 64 1998 року виходу. Її середній бал - 99 з 100.

Критики називають Breath of the Wild новою іконою для ігор з живими відкритими просторами і кульмінацією серії The Legend of Zelda. Крім того, Nintendo нібито вилізла зі свого міхура, і її гра схожа на наш з вами світ, де також є Half-Life 2, Halo і The Elder Scrolls V: Skyrim.

Серед недоліків деякі називають не найкращу гру акторів, місцями незграбний інтерфейс і трохи просідає продуктивність на Nintendo Switch. Однак, мовляв, на тлі інших досягнень такі дрібниці просто меркнуть.

Рецензія від StopGame.ru теж на підході, так що залишайтеся з нами! Крім того, в неділю відбудеться стрім, де ви зможете особисто дізнатися, чи дійсно The Legend of Zelda: Breath of the Wild заслуговує таких найвищих оцінок.
Перегляди: 366 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.