» » Версія Conan Exiles для Xbox One піддасться цензурі

Версія Conan Exiles для Xbox One піддасться цензурі

Версія Conan Exiles для Xbox One піддасться цензурі
Фентезійний симулятор виживання Conan Exiles з'явився в «ранньому доступі» Steam 31 січня і вже встиг окупити свій бюджет. В даний час гра готується до виходу на PS4 і Xbox One. Але, як повідомив творчий директор гри Джоел Білос в бесіді з Glixel, версія для Xbox піддасться цензурі.

Коли Funcom працювала над Conan Exiles, введення абсолютної наготи творці вважали виправданим з точки зору суворості світу і стародавніх звичаїв. Але те, що найяскравішим враженням гравців стане повзунок, що відповідає за розміри первинного чоловічого статевого ознаки, творці не очікували.

Ми трохи шоковані загальним ажіотажем, але я думаю, що так сталося тому, що ми не говорили про це. Ми думали: ось він є, люди його знайдуть, посміються і підуть далі. Я не очікував такої уваги.

Творчий директор гри Джоел Білос

За словами Білоса, Microsoft чітко дала зрозуміти, що максимум, що буде допущено на приставку Xbox One - це оголена верхня частина персонажів.

Я думаю, що це буде за замовчуванням вимкнено. Я не знаю, чи дозволять часткову наготу. Ми не розмовляли з представниками Xbox про груди. У деяких з їхніх ігор присутній голі груди. Гра буде переведена на безліч мов, і команда японського перекладу сказала, що в Японії нас заборонять, бо в грі є статеві органи. Це гарантований заборона. Але ми нічого поки про це не чули.

Творчий директор гри Джоел Білос

Наскільки цензурувати виявиться версія для PS4, поки що невідомо.
Перегляди: 740 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.