» » Слух: Micrsoft дозволить повертати гроші за цифрові версії ігор

Слух: Micrsoft дозволить повертати гроші за цифрові версії ігор

Слух: Micrsoft дозволить повертати гроші за цифрові версії ігор
Один з учасників програми Xbox Insider (вона дозволяє користувачам Xbox тестувати нові можливості до того, як вони стануть доступні широкій аудиторії) розмістив на Reddit фото з інформацією про майбутню зміну в Microsoft Store. Судячи з усього, незабаром користувачі сервісу зможуть повертати гроші за деякі ігри для Xbox One і Windows 10.

Доповненням до цього фото послужив інший пост, на NeoGAF. Згідно з розміщеною там інформації, є кілька умов, при яких гру можна буде повернути і отримати гроші назад.

По-перше, має пройти не більше чотирнадцяти днів з моменту покупки. По-друге, користувач повинен провести в грі не більше двох годин сумарно на всіх своїх пристроях. Куплена гра обов'язково повинна бути завантажена і запущена до того, як користувач запросить повернення грошей.

Не можна буде повернути DLC, Season Pass або будь-який інший додатковий контент. Також повернення не працюватиме для ігор, реліз яких відбувся менше одного дня назад. Крім того, як зазначено в тексті, повернути можна буде не всі програми для Windows 10.

Microsoft, крім іншого, «залишає за собою право блокувати користувачів, які зловживають сервісом повернення».

Відзначимо, що такий підхід не поширений на сучасних консолях - ні Sony, ні Nintendo не пропонують подібну можливість власникам приставок нинішнього покоління.

Однак на PC сервіс повернення доступний користувачам Steam ще з 2015 року. Основні умови ті ж - не більше чотирнадцяти днів з моменту покупки і не більше двох годин на самій грі.
Перегляди: 556 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.