» » Nintendo розповіла про перший додаток для The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Nintendo розповіла про перший додаток для The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Nintendo розповіла про перший додаток для The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Про те, що для The Legend of Zelda: Breath of the Wild вперше в історії серії вийдуть платні доповнення, стало відомо ще в лютому. А тепер Nintendo докладно розповіла, що саме чекає гравців в першому DLC, що виходить влітку.

По-перше, в грі з'явиться можливість відстежувати свої переміщення за останні двісті годин. Так гравці зможуть бачити, де вже побували, а які місця залишилися незвіданими.

Інша нова опція для зручної навігації по грі - швидке переміщення. В одному зі скринь захований медальйон Подорожей, знайшовши який можна буде відзначати на карті точки для швидкого переміщення.

В The Legend of Zelda з'явиться серія випробувань, нагородою за яку буде «пробудження справжньої сили меча Майстри». Опинившись в певній локації, гравці зможуть почати випробування Trial of the Sword. В першу кімнату Лінк потрапляє, не маючи стерпного зброї та екіпіровки, і повинен перемогти всіх ворогів. Таким чином треба зачистити близько сорока п'яти кімнат.
Nintendo розповіла про перший додаток для The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Ну а для тих, кому грається занадто легко, доповнення додасть Hard Mode. В цьому режимі вороги будуть відновлювати здоров'я, хоча його максимальний рівень і так набагато вище, ніж в звичайному режимі. Крім того, в Hard Mode можна знайти щось новеньке і в небі!

Любителів причепуритися порадують нові костюми і маски для Лінка. Звичайно, не всі вони по-справжньому нові - деякі вже знайомі шанувальникам серії.

Нагадаємо, що отримати обидва доповнення можна тільки купивши сезонний абонемент. Коштує він 20 доларів.
Перегляди: 465 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.