» » Ветерани Destiny отримають нагороди в Destiny 2

Ветерани Destiny отримають нагороди в Destiny 2

Ветерани Destiny отримають нагороди в Destiny 2
Студія Bungie розповіла, як планує винагородити гравців за вірність серії Destiny. Коли нинішні шанувальники Destiny почнуть грати в Destiny 2, вони отримають особливі ветеранські нагороди. І це будуть емблеми.
Ветерани Destiny отримають нагороди в Destiny 2
Всього для ветеранів приготовлено сім емблем, але чотири з них уже отримати не можна. Емблеми Laurel Triumphant і Laurea Prima II отримають ті, хто проходив Moment of Triumph в перший рік Destiny, а Slayer of Oryx і Heard the Call дістануться власникам доповнення The Taken King за проходження Moment of Triumph другого року Destiny.

Гравці, що приєдналися до гри пізніше, все ще можуть отримати три емблеми. Young Wolf отримують власники доповнення Rise of Iron, які досягли другого рангу в Age of Triumph, а Saladin's Pride дається за сьомий ранг. Ті, хто збере більше 5000 очок Grimoire, отримають емблему Lore Scholar.

Отримати відповідну досягнення, щоб претендувати на нагороду в Destiny 2, потрібно до 1 серпня. Допоможуть це зробити спеціальні події, в рамках яких прискориться отримання рангів Age of Triumph.

Destiny 2 вийде на PS4 і Xbox One 6 вересня цього року. Раніше старт гри був запланований на 8 вересня, але, щоб знизити навантаження на сервера, розробники вирішили перенести реліз на середу замість п'ятниці. Версія гри для PC стане доступна 24 жовтня. А бета-тестування гри почнеться 21 липня.
Перегляди: 262 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.