» » Автори Dishonored: Death of the Outsider показали 10 хвилин геймплея і жорстоких вбивств

Автори Dishonored: Death of the Outsider показали 10 хвилин геймплея і жорстоких вбивств

Автори Dishonored: Death of the Outsider показали 10 хвилин геймплея і жорстоких вбивств
Bethesda Softworks і студія Arkane показали 10-хвилинний ролик Dishonored: Death of the Outsider, присвячений проходженню однієї з місій. Щоб дістатися до своєї мети, головна героїня доповнення, Біллі Лёрк, жорстоко вбиває всіх, хто встав у неї на шляху. Втім, деяким персонажам все ж вдається уникнути загибелі і просто отримати по голові чимось важким.

Крім того, видання IGN опублікувало на своєму YouTube-каналі ролик про нові здібності, якими зможуть скористатися гравці в Death of the Outsider.

Одна з цих здібностей називається Displace. Вона дозволить Лёрк створити в поле зору свою проекцію, а потім помінятися з нею місцями, таким чином відволікаючи ворогів. Друга здатність - Foresight. Вона зупинить час і дасть героїні можливість пролетіти у вигляді безтілесного духу над локацією, розставити маркери для своїх проекцій і озирнутися (коли здатність Foresight активна, персонажів можна бачити крізь стіни). І, нарешті, Semblance - третій навик. З його допомогою Біллі Лёрк зможе прикидатися іншими людьми, «стягуючи» з них особи.

Dishonored: Death of the Outsider вийде 15 вересня на PC, PS4 і Xbox One.
Перегляди: 190 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.