» » Conan Exiles остаточно врятувала Funcom від розорення

Conan Exiles остаточно врятувала Funcom від розорення

Conan Exiles остаточно врятувала Funcom від розорення
Компанія Funcom перебувала на межі банкрутства, коли почала роботу над пісочницею-вижівалкой Conan Exiles. Творчий директор студії зізнавався, що шляхи до порятунку розробники шукали в сервісі SteamSpy. І аналіз даних показав, що вихід гри про виживання навіть при середній успішності проекту дозволить компанії вибратися з боргів: такі проекти все ще користуються попитом.

План виправдався: опублікований фінансовий звіт за другий квартал 2017 року показав, що перша половина року стала найуспішнішою в фінансовій історії Funcom. Навіть при тому, що гра Conan Exiles довго виборсувалася з технічних проблем, отриманий прибуток дозволила розробникам розрахуватися з частиною боргів. Очікується, що вихід доповнення Frozen North і версії для Xbox One, а також реліз, після якого ціна гри виросте, додатково поліпшать фінансовий стан компанії.
Conan Exiles остаточно врятувала Funcom від розорення
Перевипуск онлайнової містичної ролевкі Secret World Legends не дуже вплинув на доходи, хоча в червні-липні прибуток від гри виявилася найвищою з 2013 року. Компанія очікує, що інтерес гравців і приплив грошей зменшаться в наступні місяці, але залишаться на високому рівні. Додатковий інтерес до гри викликав анонс фільму, який планує знімати студія Джонні Деппа. Якщо кінопостановка побачить світло, гру чекає новий приплив гравців, і до цього часу студія збирається випустити ще ряд великих оновлень.
Conan Exiles остаточно врятувала Funcom від розорення
Реліз Conan Exiles, запланований на початок 2018 року, дозволить розробникам взятися за два нових проекти. І одним з них буде гра про все того ж Конана, але на цей раз, імовірно, поодинока. Попередню розробку відділення Funcom Oslo почне в першому кварталі 2018 року. Про проект, над яким збирається працювати Funcom North Carolina, поки нічого не повідомляється. Він ще знаходиться на ранній стадії, а розробники зосереджені на Secret World Legends.

До того ж в 2018 році повинна з'явитися гра, яку Funcom створює спільно зі студією Bearded Dragon. Це тактична покрокова стратегія, яка спочатку вийде на РС, а потім перебереться на консолі.
Перегляди: 450 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.