» » Тестування Wild West Online почнеться у вересні

Тестування Wild West Online почнеться у вересні

Тестування Wild West Online почнеться у вересні
Студія 612 Games оголосила про початок альфа-тестування онлайнового вестерна в відкритому світі Wild West Online. Перший етап стартує 15 вересня, і доступ до нього отримають власники особливих попередніх замовлень гри: видань Pioneer і Collector.
Тестування Wild West Online почнеться у вересні
Ті, що купили видання Pioneer (40 доларів зі знижкою) зможуть брати участь у всіх тестах гри, а покупці Collector (60 доларів зі знижкою) зможуть також почати грати раніше - як в закритій беті, так і перед релізом гри. Розробники попереджають, що купувати особливі видання варто тим, хто точно готовий миритися з недоробками і допомагати їх виправляти. Втім, в ігрових бонуси присутні земельні ділянки, предмети для зовнішності і розширення ігрового банку.

Перші етапи альфа-тестування пройдуть з 15 по 18 вересня, з 22 по 25 вересня і з 29 вересня по 1 жовтня. Другий етап з поліпшеним ігровим процесом і новою картою буде відкритий з 10 жовтня до 15 листопада. Судячи з дат, закритий бета-тест в середині осені і реліз в грудні можуть бути відкладені.
Тестування Wild West Online почнеться у вересні
Світ Wild West Online буде зображувати Дикий Захід кінця 1880-х - початку 1890-х років. Гравці зможуть стати героями, бандитами або навіть мирними фермерами. У грі немає класів і підсилює броні, гравцям належить розвивати вміння і характеристики зброї.
Перегляди: 467 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.