» » Автори PlayerUnknown's Battlegrounds підозрюють авторів Fortnite в плагіаті

Автори PlayerUnknown's Battlegrounds підозрюють авторів Fortnite в плагіаті

Автори PlayerUnknown's Battlegrounds підозрюють авторів Fortnite в плагіаті
Анонс нового режиму «Королівська битва» в мультиплеерном бойовику Fortnite відразу наводив на думку про чемпіона Steam цього року, лідера за кількістю гравців, переглядів і трансляцій, постапокаліптичній вижівалке PlayerUnknown's Battlegrounds. Компанія Epic Games охоче визнавала схожість, називаючи PUBG одним із джерел натхнення. Ось тільки студія Bluehole, випустивши «музу» для Epic Games, не дуже рада похвали.

У що постачається видавництвом заяві говориться про можливість плагіату з боку авторів Fortnite.

Ми підтримували стосунки з Epic Games протягом всієї роботи над PUBG, так як вони творці движка Unreal Engine 4, який ми ліцензували для гри. Вислухавши співтовариство і ознайомившись з ігровим процесом, ми занепокоїлися тим, що Fortnite може копіювати найвідоміші риси PUBG.
Ми помітили, що Epic Games посилається на PUBG в процесі просування Fortnite в співтоваристві і в пресі. Вони ніколи не обговорювали це з нами, і нам це не здається правильним.

Bluehole Studio Inc.


Спроби відтворити умови Battle Royale робилися і до виходу PUBG, як, наприклад, в The Culling, Ark: Survival of the Fittest, Last Man Standing і інших іграх. Але в новому режимі «Королівська битва» видавці PlayerUnknown's Battlegrounds побачили безсумнівну подібність з інтерфейсом, ігровим процесом і структурою PUBG.

Свого часу БрендонГрін, творець PUBG, висловлював надію на те, що інші компанії не будуть безпосередньо копіювати його проект, а спробують представити власне бачення відомого режиму.

Режим «Королівська битва» з'явиться в Fortnite 26 вересня і буде доступний безкоштовно всім бажаючим у вигляді самостійної гри.
Перегляди: 406 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.