» » Гравці, які брали ботів в Dota 2, отримають бан на вісім років

Гравці, які брали ботів в Dota 2, отримають бан на вісім років

Гравці, які брали ботів в Dota 2, отримають бан на вісім років
Давно відомо, що шанувальники Dota 2 називають «низький пріоритет» справжнім пеклом. Все недобросовісні гравці, які виходили з гри до її закінчення, Флейм на товаришів по команді або суперників і спеціально програвали, знають про це. І для обходу «низького пріоритету» вже давно придумали свої шляхи - наприклад, так звані «боти низького пріоритету».

Суть цього методу в тому, що одночасно з аккаунтом гравця, який замовив ботів, запускається ще кілька акаунтів, які контролюються скриптами. Зазвичай це робиться на малозавантажених серверах, щоб збільшити шанси потрапляння «живого» аккаунта в одну гру з ботами. Коли це відбувається, боти просто безглуздо переміщаються по карті, дозволяючи гравцеві нафарміть золото, вбивати їх і, врешті-решт легко виграти гру. Такий алгоритм повторюється до тих пір, поки акаунт не вийде з «низького пріоритету».

Подібний метод працював протягом досить довгого часу, але тільки зараз Valve всерйоз перейнялася ситуацією і вже почала карати гравців. Це підтвердили кілька людей, які отримали бан аккаунта до 2025 року.

Також відзначені почастішали випадки бана куплених акаунтів і акаунтів, власники яких скористалися бустерами.
Перегляди: 243 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.