» » Bethesda не дозволить прихильникам впливати на її гри

Bethesda не дозволить прихильникам впливати на її гри

Bethesda не дозволить прихильникам впливати на її гри
В інтерв'ю виданню GamesRadar директор по маркетингу Bethesda Піт Хайнс приділив увагу критичних зауважень шанувальників компанії. За його словами, він прекрасно знайомий з цією фанбазой, але не дозволить незгодним з творчою політикою впливати на такі ігри, як Skyrim, DOOM або Fallout.

В кінцевому підсумку ми постараємося зробити те, що, на нашу думку, буде кращим для ігор, які ми створюємо, оскільки, чесно кажучи, це все, що я можу контролювати.

Піт Хайнс


Хайнс розповів про те, як пару років назад перед черговою E3 звернувся до Тодду Говарду за допомогою. Останній повинен був допомогти йому повідомити публіці про те, який шлях намічений у студії і коли вийде шоста частина The Elder Scrolls, щоб тим самим постаратися виправдати покладені на них надії.

Гравцям можуть не подобатися новини про вихід Skyrim на Nintendo Switch або про VR-версії DOOM, але, за словами Хайнса, Bethesda - «це не торговий автомат, де ви вибираєте газовану воду і вона падає вам в руки». Творці вважають за краще підходити до процесу творчо і намагатися робити щось нове, а не входити з разу в раз в одну і ту ж річку.

Як приклад він навів студію Guerrilla Games, яка знайшла в собі сміливість відійти від серії Killzone і в підсумку подарувала світові Horizon Zero Dawn, яку Хайнс вважає, можливо, своєю улюбленою грою в цьому році.

І я думаю, таких студій багато, згодні? Ви не отримали б «Одні з нас», якщо бNaughty Dog продовжувала робити проекти для серії Uncharted.

Піт Хайнс
Перегляди: 336 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.