» » Автор QWOP і GIRP випустив Getting Over It, щоб завдавати болю

Автор QWOP і GIRP випустив Getting Over It, щоб завдавати болю

Автор QWOP і GIRP випустив Getting Over It, щоб завдавати болю
Любителям складних випробувань добре відома не тільки серія Dark Souls, а й невигадливі на перший погляд гри CLOP, GIRP і QWOP, здатні з'їсти набагато більше нервових клітин. А тепер автор цих ігор Беннет Фодді, професор біоетики з Оксфордського університету, створив гру, яка трохи складніше його попередніх творінь.

Управління в Getting Over It набагато простіше, адже у нашого героя немає ніг, а замість них - дивний казанок. Фактично для гри потрібно тільки мишка: нею ми вибираємо, куди людина-котелок вдарить своїм сокирою на довгій рукоятці. Після цього в гру вступає фізика, яка і визначить, що станеться з героєм внаслідок цього удару. Мета проста: пройти якомога далі.

Я міг би зробити те, що вам сподобалося б. Оскільки успіх - штука чудова, було б мудро так і вчинити. Замість цього я повинен зізнатися: моя гра не така. Вона гірка. Вона примхлива. У ній амбітних чекає одна невдача за іншою. Їй не вистачає м'якості, вона холодна і нелюдська. Я зробив цю гру для певної категорії людей, щоб заподіяти їм біль.

Беннет Фодді


Гра Getting Over it вийде 6 жовтня і до грудня буде доступна виключно передплатникам Humble Monthly. Напрошується питання: чи не їм хотів заподіяти біль Фодді?
[/center]
[center]
Перегляди: 451 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.