» » Final Fantasy XIV: A Realm Reborn отримає патч The Legend Returns

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn отримає патч The Legend Returns

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn отримає патч The Legend Returns
Square Enix випустила гарний довгий трейлер, в якому показала ряд нововведень апдейта 4.1 The Legend Returns, який буде встановлений на сервера онлайнової рольової гри Final Fantasy XIV: A Realm Reborn на початку жовтня.

Гравці отримають нові сюжетні квести і побічні місії. Для них відкриється нове підземелля Drowned City of Skalla, а також новий рейд і нова битва Shinryu - The Royal Menagerie.

Розширяться можливості найманців, підвищиться їх максимальний рівень: тепер свій загін можна буде взяти з собою в підземелля. За силою неігрові персонажі будуть поступатися звичайним гравцям, але тепер не потрібно збирати групу для зачистки нескладних інстанси. А любителі PvP отримають нове поле бою Rival Wings, на якому змагатимуться дві команди по двадцять чотири гравця.

Покращиться і система будинків: зокрема, в кожній житловій зоні з'явиться можливість плавати. Ремісники і збирачі ресурсів отримають нові можливості, а любителі музичних інструментів зможуть грати по нотах. Розширяться можливості спілкування з гравцями з інших серверів.

Нагадаємо, що в середині листопада для російських власників Steam-акаунтів гри буде підвищена ціна на підписку.
Перегляди: 346 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.